Eventus, Novo mesto, d.o.o.

Povhova ulica 1
8000 Novo mesto
Slovenija

Berkopec Igor

komercialist

07 393 28 04 

031 658 992

igorb@eventus-nm.si

Pritržnik Romana

komercialist

03 428 43 64 

041 610 607

romanap@eventus-nm.si

Ambrož Danilo

komercialist

02 333 82 72 

051 230 459

daniloa@eventus-nm.si

Zorko Dejan

komercialist

07 393 28 31 

041 791 794

dejanz@eventus-nm.si

Omahen Silvester

komercialist

07 393 28 19 

051 363 932

silvestero@eventus-nm.si

Aljić Ksenija

komercialist

07 393 28 30 

041 415 499

ksenija@eventus-nm.si

Zakšek Daniel

komercialist

07 393 28 02 

031 319 261

danielz@eventus-nm.si

Plahuta Sabina

komercialist

03 428 43 66 

051 440 713

sabinap@eventus-nm.si

Litera Žarko

komercialist

040 161 341

zarkol@eventus-nm.si

FAX

komerciala

07 393 28 20

Product added to compare.

Na spletni strani Eventus Novo mesto poleg obveznih piškotkov uporabljamo še analitične in oglaševalske piškotke ter piškotke družbenih omrežji.

V kolikor s tem soglašate, vas prosimo da kliknete na gumb POTRJUJEM.