Eventus, Novo mesto, d.o.o.

Cesta k Tamu 75
2000 Maribor

 

Delovni čas: Pon.-Pet.: 7:00-15:00 

Obrulj Gregor

vodja enote

02 333 82 76 

051 647 203

gregoro@eventus-nm.si

Babšek Jelka

komercialist

02 333 82 74 

051 307 310

jelkab@eventus-nm.si

Bezjak Darko

komercialist

02 333 82 70 

051 345 893

darkob@eventus-nm.si

Tahirovič Đani

komercialist

02 333 82 70 

051 603 445

danit@eventus-nm.si

Jularič Robert

komercialist

02 333 82 73 

051 326 641

robertj@eventus-nm.si

Majcen Peter

vodja skladišča

02 333 82 70 

041 752 918

peterm@eventus-nm.si

Salihović Sanel

vodja skladišča

02 333 82 70 

sanel.s@eventus-nm.si

FAX

enota Maribor

02 333 82 71

Product added to compare.

Na spletni strani Eventus Novo mesto poleg obveznih piškotkov uporabljamo še analitične in oglaševalske piškotke ter piškotke družbenih omrežji.

V kolikor s tem soglašate, vas prosimo da kliknete na gumb POTRJUJEM.